چگونه به استفاده از MPPS V18 BOOTMODE RECOVERY EDC15

من برای یک راه حل جستجو برای رفع چشمک زن بد / ارسال فاجعه و یا خطا، و یا آجر EDC15 و یا هر آنچه که شما از آن تماس، و رو به نقطه ای که من پیدا شده است اطلاعات بسیاری در مورد چگونگی وارد bootmode، باز شدن لحیم و برنامه نویسی با برنامه نویس ویلم، و متوجه شد بسیاری از تصاویر، سیم کشی و غیره.

 

اما aparently هیچ یک از آنها توضیح داد که چگونه به انجام این exatcly، منظورم چگونه به نوشتن با MPPS در bootmode. هر کس گفت که “ساده است، فقط در bootmode ارسال”، “MPPS می توانید تقریبا هر گونه بهبود EDC15 ECU”، “من چند بار انجام داده ام” به همین ترتیب.

 

من پیدا کردم این بسیار سخت به انجام، و در حالی که جستجو تصمیم گرفت که اگر من موفق به بازیابی من یک دستورالعمل ساده چگونه آن را انجام بدون پرسیدن سؤالات بسیاری در گنگ است.

 

بنابراین در اینجا آن در شرح و توصیف بسیار کوتاه است، با تصاویر.

 

 

توجه: شما این کار را در خود، و من نمی تونم مسئول اشتباهات شما را!

 

 

 

 

حذف ECU. گرم آن را کمی تا است، sealnt که دارای نیمه مسکن بسیار قوی است، بنابراین بعد از گرم شدن ساده تر خواهد شد برای باز کردن آن وجود دارد. اصلا حرارت آن بیش از حد، فقط به گرم دست. در اینجا تصویر است، این چیزی است که شما احتمالا در داخل ECU مورد خواهد دید.

MPPS-V18-bootmode-Recovery-EDC15 (1)

29F400 محل سکونت و bootmode پین 24. در حال حاضر شما به لحیم یک سیم به پین. به انتهای دیگر از سیم اتصال مقاومت 5K. که در آن است در حال حاضر. در اینجا تصویری از تراشه و پین مورد استفاده قرار گیرد.
 

MPPS-V18-bootmode-بازیابی-EDC15 (2)

آماده تمام اتصالات به ECU و کابل MPPS مانند تصویر زیر نشان داده شده.
 

MPPS-V18-bootmode-بازیابی-EDC15 (3)

MPPS کابل پین اوت: (آن MPPS V12، اما از تاریخ، در حال حاضر MPPS V18 است)

 

 

Pin16 = + 12V
پین های 4 و 5 = زمین
پین 7 = K خط
 

هنگامی که همه انجام می شود و دو بار بررسی می شود، اتصال MPPS کابل خود را به کامپیوتر، نرم افزار باز کردن و قرار دادن تابع BOOTMODE wirte. این مشکل برای من بود، اما در نهایت من به این نقطه رسیدم و پس از آن همه چیز صلح از کیک بود. قبل از اس های + 12V منبع تغذیه به کابل مناسب به عنوان شما را در تصاویر بالا دیده می شود. و قبل از اتصال سیم منفی می باشد که به زمین پین bootmode 24 از طریق یک مقاومت 5K، و حذف آن پس از تقریبا 15 ثانیه است، اما آیا ECU و اتصالات قدرت MPPS جدا نکنید.
 

 

هدایت به که در آن شما نام تجاری را انتخاب کنید و را انتخاب VW و یا غیره آئودی را انتخاب کنید اما GENERIC. من این سختی قابل توجه، و تنها پس از یک اشاره در اینترنت پس از 16 ساعت پس از جستجو پیدا شده است.

پس از آن ECU خود را انتخاب کنید همانطور که در فهرست که باز می شود بعد از اینکه شما را انتخاب نمایید GENERIC اعلام

 

MPPS-V18-bootmode-بازیابی-EDC15 (5)

کلیک کنید کنترلی باز کردن فایل است که شما به کنترلی می خواهید، باز کردن فایل هایی که از ماشین خود را قبل از هر گونه مدها به عنوان خوانده شده. در بالای نوار پیشرفت شما چیزی نوشته شده است به رنگ سبز، و شما خوب به آن بروید. کلیک کنید و سپس نوشتن، فایل را انتخاب کنید تا ارسال و منتظر FO در حالی که برای نوار پیشرفت برای رسیدن به 100٪ و شما انجام می شود، و به عنوان خوشحال که من این بود که من برخی از $$ در خرید برنامه نویسان را نجات داد، و یا استفاده ECU را، و یا ارسال به یک تیونر برای تعمیر.
 

 

لذت بردن!

 

 

(تشکر بزرگ به کمک در جامعه MH)

http://blog.obd2express.co.uk/2017/03/30/mpps-v18-bootmode-recovery-edc15/

Tags:

Leave a Reply